Albulena Haxhiu i thotë “JO” PDK-së: Koalicion veç me Vjosa Osmanin

Albulena Haxhiu i thotë “JO” PDK-së: Koalicion veç me Vjosa Osmanin

Albulena Haxhiu i thotë “JO” PDK-së: Koalicion veç me Vjosa Osmanin Albulena Haxhiu i thotë “JO” PDK-së: Koalicion veç me Vjosa Osmanin Ish-ministrja e Drejtësisë dhe anëtarja e Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, ka treguar se me cilat parti politike mund të formojnë koalicion në zgjedhjet e ardhshme. Ajo, në një intervistë për klankosova, […]

Horoskopi ditor për nesër, e Diel 3 Janar 2021

Horoskopi ditor për nesër, e Diel 3 Janar 2021

Horoskopi ditor për nesër, e Diel 3 Janar 2021 Horoskopi ditor për nesër, e Diel 3 Janar 2021 Dashi Dite tejet e tensionuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do i pranojnë aspak kritikat e partnerit dhe te gjithë do duan te bëjnë atë qe do ju thotë mendja. Beqaret […]

Pacolli, pas takimit në AKR: Partitë e tjera nuk kanë forcë ta ndryshojnë Kosovën

Pacolli, pas takimit në AKR: Partitë e tjera nuk kanë forcë ta ndryshojnë Kosovën

Pacolli, pas takimit në AKR: Partitë e tjera nuk kanë forcë ta ndryshojnë Kosovën Pacolli, pas takimit në AKR: Partitë e tjera nuk kanë forcë ta ndryshojnë Kosovën Kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli, ka deklaruar se si parti politike janë të bindur se opsionet e tjera partitë e tjera politike nuk […]

“Shpërthen” Bitcoini

“Shpërthen” Bitcoini

“Shpërthen” Bitcoini “Shpërthen” Bitcoini 33 mijë dollarë ka arritur vlera e kryptovalutës Bitcoin, të shtunën në mesditë. Vlera e valutës së njohur digjitale ka shpërthyer në fillim të vitit 2021 duke e çuar në shifra rekorde. BTC-ja kishte kaluar shifrën e 20 mijë dollarëshit më 16 dhjetor, pas një viti me vlera dukshëm më të […]

Mjaltë dhe kanellë, pse ky kombinim çudibërës i sjell kaq shumë dobi organizmit?

Mjaltë dhe kanellë, pse ky kombinim çudibërës i sjell kaq shumë dobi organizmit?

Mjaltë dhe kanellë, pse ky kombinim çudibërës i sjell kaq shumë dobi organizmit? Mjaltë dhe kanellë, pse ky kombinim çudibërës i sjell kaq shumë dobi organizmit? Për shekuj me radhë njerëzit kanë përdorur produkte natyrale për të trajtuar sëmundje të ndryshme. E ashtquajtura mjekësi alternative ofron shumë zgjidhje që rezultojnë shumë më të suksesshme se […]

Erion Braçe jep lajmin e mirë për gjithë shqiptarët: Ne i bëjmë një për një, të tjerët thjesht ua premtojnë!

Erion Braçe jep lajmin e mirë për gjithë shqiptarët: Ne i bëjmë një për një, të tjerët thjesht ua premtojnë!

Erion Braçe jep lajmin e mirë për gjithë shqiptarët: Ne i bëjmë një për një, të tjerët thjesht ua premtojnë! Erion Braçe jep lajmin e mirë për gjithë shqiptarët: Ne i bëjmë një për një, të tjerët thjesht ua premtojnë! Zëvendëskryeministri Erion Braçe e ka nisur ditën e sotme me një sërë lajmesh të mira […]

Erion Braçe jep lajmin e mirë për gjithë shqiptarët: Ne i bëjmë një për një, të tjerët thjesht ua premtojnë!

Erion Braçe jep lajmin e mirë për gjithë shqiptarët: Ne i bëjmë një për një, të tjerët thjesht ua premtojnë!

Erion Braçe jep lajmin e mirë për gjithë shqiptarët: Ne i bëjmë një për një, të tjerët thjesht ua premtojnë! Erion Braçe jep lajmin e mirë për gjithë shqiptarët: Ne i bëjmë një për një, të tjerët thjesht ua premtojnë! Zëvendëskryeministri Erion Braçe e ka nisur ditën e sotme me një sërë lajmesh të mira […]

La kamerën e laptopit të ndezur, ngelet pa fjalë kur shikon se çfarë po bënte pastruesja e hotelit ndërkohë që ai nuk ishte në dhomë (VIDEO)

La kamerën e laptopit të ndezur, ngelet pa fjalë kur shikon se çfarë po bënte pastruesja e hotelit ndërkohë që ai nuk ishte në dhomë (VIDEO)

La kamerën e laptopit të ndezur, ngelet pa fjalë kur shikon se çfarë po bënte pastruesja e hotelit ndërkohë që ai nuk ishte në dhomë (VIDEO) La kamerën e laptopit të ndezur, ngelet pa fjalë kur shikon se çfarë po bënte pastruesja e hotelit ndërkohë që ai nuk ishte në dhomë (VIDEO) Një frekuentues i […]

Kryeministri Rama publikon VIDEON që po shpërndahet me shpejtësi dhe ka një mesazh për gjithë shqiptarët

Kryeministri Rama publikon VIDEON që po shpërndahet me shpejtësi dhe ka një mesazh për gjithë shqiptarët

Kryeministri Rama publikon VIDEON që po shpërndahet me shpejtësi dhe ka një mesazh për gjithë shqiptarët Kryeministri Rama publikon VIDEON që po shpërndahet me shpejtësi dhe ka një mesazh për gjithë shqiptarët Kryeministri Edi Rama ka dhënë ditën e sotme vetëm mesazhe shprese për shqiptarët. Teksa në orët e para të mëngjesit shkruante se më […]

Kanë mbetur edhe pak vite: Ja kur e parashikon CIA rikrijimin e Shqipërisë Etnike (Foto)

Kanë mbetur edhe pak vite: Ja kur e parashikon CIA rikrijimin e Shqipërisë Etnike (Foto)

Kanë mbetur edhe pak vite: Ja kur e parashikon CIA rikrijimin e Shqipërisë Etnike (Foto) Kanë mbetur edhe pak vite: Ja kur e parashikon CIA rikrijimin e Shqipërisë Etnike (Foto) Në një kohë kur teza e bashkimit kombëtar është artikuluar në qarqet pan-shqiptare, një hartë e hollësishme e një grupi ekspertësh të CIA-s e publikuar […]