Më këtë pamje, mbesa e Diellza Kolgecit po çmend Dubain

Është mbesa e modeles Diellza Kolgeci, Lorinda, ajo e cila pothuajse ngjason si dy pika uji me modelen. Ditëve të fundit Lorinda po kalon pushimet e saj…

Kejvina ‘dridh’ të pasmet e gjoksin, mahnit fansat

Kejvina Kthella di të provokoj me postimet e shumta. Por këtë herë është Arta shoqja e saj që i postoi një video atrktive të saj. Kejvina shihet…

Me pamje nga deti, Arbenita tregon të pasmet e mëdha në video

Arbenita Ismajli është njëra nga modelet më të kërkuara. Me linjat e saj perfekte trupore edhe pse është bërë nënë, ajo shfaqet mahnitëse në secilën paraqitje. Ajo…

Policia e Zvicrës konfirmon arrestimin e disa këngëtarëve nga Kosova e Shqipëria – ka gjetur edhe armë gjatë bastisjes

Gjatë një inspektimi të madh në një festë shqiptare të shtunën e kaluar, policia kantonale  e Zvicrës arrestoi shtatë persona, duke përfshirë disa këngëtarë shqiptarë. Siç raporton…

Elvana Gjatës i ndodh e papritura, bie nga vetura në tokë

Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata ka marrë gjithë vëmendjen në dukjen glamuroze të veshur tek sfilata e Valdrin Sahitit. Pamjet që qarkulluan në rrjetet sociale, u komentuan mjaft…

Xhensila e bënë këtë vallëzim të çuditshëm në koncert, të gjithë habiten

Xhensila Myrtezaj nuk po ndalet së performuari në koncerte e mbrëmje muzikore të ndryshme Këngëtarja e njohur shqiptare, së fundi ka ndryshuar status dje stil gjithashtu.Pas ndarjes…

FOTOT: Ish-Missi shqiptar e tepron me postimin e fundit

Festa publikon foto nga shtrati, nuk le vend për imagjinatë

Festa Qoqaj është ndër blogere më të komentuar në media rozë dhe jo vetëm. Ajo para disa dite ka postuar disa imazhe të reja në Instagram, nga…