Analisti : Hashim Thaçi Po Kthehet Në Muajin Pr Ill Si ‘HERO Dhe BABA’ I Kosovës

Analisti : Hashim Thaçi Po Kthehet Në Muajin Pr Ill Si ‘HERO Dhe BABA’ I Kosovës

Analisti : Hashim Thaçi Po Kthehet Në Muajin Pr Ill Si ‘HERO Dhe BABA’ I Kosovës Hashim Thaçi Po Kthehet Në Muajin Pr Ill Si ‘HERO Dhe BABA’ I Kosovës Gazetari Valon Syla ka thënë se Hashim Thaçi do të kthehet në Kosovë në muajin p rill. Këto komente ai ka thënë në emisionin Pressing […]

Dua Lipa: Gjyshi Im U Pu Shua Nga Puna Se S’pranoi Kërkesën E Serbëve, Të Fa Lsifikonte Historinë E Kosovës

Dua Lipa: Gjyshi Im U Pu Shua Nga Puna Se S’pranoi Kërkesën E Serbëve, Të Fa Lsifikonte Historinë E Kosovës

Dua Lipa: Gjyshi Im U Pu Shua Nga Puna Se S’pranoi Kërkesën E Serbëve, Të Fa Lsifikonte Historinë E Kosovës Dua Lipa: Gjyshi Im U Pu Shua Nga Puna Se S’pranoi Kërkesën E Serbëve, Të Fa Lsifikonte Historinë E Kosovës Artistja shqiptare, Dua Lipa, në një intervistë për revistën Rolling Stone në Amerikë nuk ka […]

LDK I Drejtohet Qytetarëve: Jemi Zgjidhja Më E Mirë!Si Mendoni Ju?

LDK I Drejtohet Qytetarëve: Jemi Zgjidhja Më E Mirë!Si Mendoni Ju?

LDK I Drejtohet Qytetarëve: Jemi Zgjidhja Më E Mirë!Si Mendoni Ju? LDK I Drejtohet Qytetarëve: Jemi Zgjidhja Më E Mirë!Si Mendoni Ju? LDK konsideron se është partia më e mirë për të udhëhequr me qeverinë e re të Republikës. Në një njoftim për media, partia e Isa Mustafës ka bërë të ditur për takimin e […]

Hoti Ironizon me Votust e VV-se: Në zgjedhjet e 14 shkurtit votohet në kuti e jo …

Hoti Ironizon me Votust e VV-se: Në zgjedhjet e 14 shkurtit votohet në kuti e jo …

Hoti Ironizon me Votust e VV-se: Në zgjedhjet e 14 shkurtit votohet në kuti e jo … Hoti: Në zgjedhjet e 14 shkurtit votohet në kuti të votimit dhe jo në Facebook Kandidati për kryeministër nga LDK-ja, Avdullah Hoti, tha se është vetëm perceptim se LDK-ja nuk qëndron mirë për zgjedhjet e 14 shkurtit. “Është […]

Milaim Zeka: ‘Albinin Duhet Me Largu Krejt Prej Kosoves

Milaim Zeka: ‘Albinin Duhet Me Largu Krejt Prej Kosoves

Milaim Zeka: ‘Albinin Duhet Me Largu Krejt Prej Kosoves Milaim Zeka: ‘Albinin Duhet Me Largu Krejt Prej Kosoves Gazetari i njohur Milaim Zeka ka folur mbi liderin e Levizjes Vetëvendosje, Albin Kurtin. Zeka u shpreh se shteti i Kosoves duhet me marrë një vendim që me largu Albin Kurtin nga ky vend, sepse është i […]

Be Fason Dardan Molliqaj: E Krahason Albin Kurtin Me Millosheviqin E Hitlerin

Be Fason Dardan Molliqaj: E Krahason Albin Kurtin Me Millosheviqin E Hitlerin

Be Fason Dardan Molliqaj: E Krahason Albin Kurtin Me Millosheviqin E Hitlerin Be Fason Dardan Molliqaj: E Krahason Albin Kurtin Me Millosheviqin E Hitlerin Kryetari i PSD’së, Dardan Molliqaj e ka krahasuar Albin Kurtin me Sllobodan M illosheviqin, Hugo Chavezin e H itlerin me de klaratat dhe qasjen e tij, transmeton Periskopi. ‘’Gjërat e mënyrat […]

Vjosa Osmani e shndërron presidencën në “seli të partisë”, e shfrytëzon për takime politike

Vjosa Osmani e shndërron presidencën në “seli të partisë”, e shfrytëzon për takime politike

Vjosa Osmani e shndërron presidencën në “seli të partisë”, e shfrytëzon për takime politike Vjosa Osmani e shndërron presidencën në “seli të partisë”, e shfrytëzon për takime politike U.D e presidentit, Vjosa Osmani, ka marrë shumë kritika kohëve të fundit për mënyrën e sjelljes dhe veprimet e saja karshi postit që ajo mbanë. Zyra e […]

Gjendet i v dekur ish-p olici i Kosovës, dyshohet se ishte dëshmitar i S peciales

Gjendet i v dekur ish-p olici i Kosovës, dyshohet se ishte dëshmitar i S peciales

Gjendet i v dekur ish-p olici i Kosovës, dyshohet se ishte dëshmitar i S peciales Gjendet i vdekur ish-polici i Kosovës, dyshohet se ishte dëshmitar i Speciales Ish-zyrtari i Policisë së Kosovës, Fadil Syleviqi, është gjetur sot i vdekur te liqeni i Badovcit. Gazeta Sinjali ka mësuar nga burimet se bëhet fjalë për ish-pjesëtarin e […]

Endrit Thaçi nis fushatën ( FOTO )

Endrit Thaçi nis fushatën ( FOTO )

Endrit Thaçi nis fushatën ( FOTO ) Endrit Thaçi nis fushatën Djali i ish-presidentit Hashim Thaçi, Endriti ka nisur fushatën për Partinë Demokratike të Kosovës. Në llogarinë e tij në Instagram, ai ka publikuar një fotografi ku shihet babai i tij bashkë me ish-kreun e PDK’së, Kadri Veselin. “PDK”, ka qenë mbishkrimi që i ka […]

LDK në panikë – Llafe te renda ndaj LVV: “Ju jeni SHIK dhe argatat e Kadrijes edhe…”

LDK në panikë – Llafe te renda ndaj LVV: “Ju jeni SHIK dhe argatat e Kadrijes edhe…”

LDK në panikë – Llafe te renda ndaj LVV: “Ju jeni SHIK dhe argatat e Kadrijes edhe…” LDK në panikë – Llafe te renda ndaj LVV: “Ju jeni SHIK dhe argatat e Kadrijes edhe…” Deputetja e LDK-së, Besa Gaxherri është përplasur me deputetin e Vetëvendosjes, Arbër Rexhaj. Ajo tha se LDK edhe kur është .., […]