Kur Osmani deklaronte se “edhe zogjtë e dinë” për qëndrimet e përbashkëta me Kurtin

Kur Osmani deklaronte se “edhe zogjtë e dinë” për qëndrimet e përbashkëta me Kurtin

Kur Osmani deklaronte se “edhe zogjtë e dinë” për qëndrimet e përbashkëta me Kurtin Kur Osmani deklaronte se “edhe zogjtë e dinë” për qëndrimet e përbashkëta me Kurtin Këtë të enjte Lëvizja Vetëvendosje dhe Lista Osmani kanë nënshkruar marrëveshjen për shkuarjen në zgjedhje me listë të përbashkët. Ky akt shënon vulën e bashkëpunimit në mes […]

Ismaili: Albin Kurti duhet të ndjehet i turpëruar, gjithë jetën e tij politike i deshi çlirimtarët në Hagë

Ismaili: Albin Kurti duhet të ndjehet i turpëruar, gjithë jetën e tij politike i deshi çlirimtarët në Hagë

Ismaili: Albin Kurti duhet të ndjehet i turpëruar, gjithë jetën e tij politike i deshi çlirimtarët në Hagë Ismaili: Albin Kurti duhet të ndjehet i turpëruar, gjithë jetën e tij politike i deshi çlirimtarët në Hagë Sekretari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Uran Ismaili, ka publikuar një video përmes së cilës drejton akuza ndaj […]

Haki Abazi: Qytetarët Kanë Dy Opsione, Vetëvendosjen Dhe Tr Adhtarët

Haki Abazi: Qytetarët Kanë Dy Opsione, Vetëvendosjen Dhe Tr Adhtarët

Haki Abazi: Qytetarët Kanë Dy Opsione, Vetëvendosjen Dhe Tr Adhtarët Haki Abazi: Qytetarët Kanë Dy Opsione, Vetëvendosjen Dhe Tr Adhtarët Ish-zv.kryeministri Haki Abazi thotë se zgj edhjet e 14 shk urtit do të jenë r eferendum. Abazi thotë se përballë Lëvizjes Vetëvendosje qytetarëve të Kosovës dhe mërgatës, janë tr adhtarë të votës, ndarësit e Kosovës, […]

Analistët Në Serbi: Nëse Albright Kyçet Në Di Alog, Ne Do Të Marrim ….

Analistët Në Serbi: Nëse Albright Kyçet Në Di Alog, Ne Do Të Marrim ….

Analistët Në Serbi: Nëse Albright Kyçet Në Di Alog, Ne Do Të Marrim …. Analistët Në Serbi: Nëse Albright Kyçet Në Di Alog, Ne Do Të Marrim Fund Nëse Serbia e pranon Albrightin për ndërmjetësuese në negociata mes Kosovës dhe Serbisë, do ta nënshkruajë ka pitullimin”. Kështu e komentojnë analistët serbë pa ralajmërimin se Madeleine […]

Premtimi Madh i Faton Bislimi i LDK-së: Pretendoj ta bëj Kosovën më mirë se …

Premtimi Madh i Faton Bislimi i LDK-së: Pretendoj ta bëj Kosovën më mirë se …

Premtimi Madh i Faton Bislimi i LDK-së: Pretendoj ta bëj Kosovën më mirë se … Faton Bislimi i LDK-së: Pretendoj ta bëj Kosovën më mirë se Zvicra e Britania Ish-deputeti i LDK-së, Faton Bislimi, në debatin “Kallxo Pernime” ka komentuar njërën nga pikat e marrëveshjes së 4 shtatorit në Uashington, atë për ndaljen e Kosovës […]

Ia ngritën në detyrë gruan, e mbrojti VV’në e Kurtin me zemër në debate duke thënë se është i pavarur, kush është Armend Muja?

Ia ngritën në detyrë gruan, e mbrojti VV’në e Kurtin me zemër në debate duke thënë se është i pavarur, kush është Armend Muja?

Ia ngritën në detyrë gruan, e mbrojti VV’në e Kurtin me zemër në debate duke thënë se është i pavarur, kush është Armend Muja? Ia ngritën në detyrë gruan, e mbrojti VV’në e Kurtin me zemër në debate duke thënë se është i pavarur, kush është Armend Muja? Analisti politik, Armend Muja, ka zyrtarizuar aderimin […]

Gani Geci zbulon personin që financon subjektet politike në Kosovë

Gani Geci zbulon personin që financon subjektet politike në Kosovë

Gani Geci zbulon personin që financon subjektet politike në Kosovë Gani Geci zbulon personin që financon subjektet politike në Kosovë Ish-deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosov, Gani Geci, në një postim në rrjetin e tij social Facebook ka publikuar disa fotografi të Aleksander Sorosit me liderët e partive politike në Kosovë. Geci bëri pyetjen se […]

E thotë publicisti njohur: Hoxhaj i pakrahasueshëm me Kurtin, i pranuar nga të gjitha …..

E thotë publicisti njohur: Hoxhaj i pakrahasueshëm me Kurtin, i pranuar nga të gjitha …..

E thotë publicisti njohur: Hoxhaj i pakrahasueshëm me Kurtin, i pranuar nga të gjitha ….. E thotë publicisti njohur: Hoxhaj i pakrahasueshëm me Kurtin, i pranuar nga të gjitha kancelaritë euroamerikane Kandidati për kryeministër nga PDK, Enver Hoxhaj sot ka shpalosur planin e tij për qeverisje, me sloganin të quajtur Rimëkëmbje për Kosovën. Përmes një […]

Geci 0 fendon votuesit e VV-se: Me bo me thanë Albini “Qeni e ha ….

Geci 0 fendon votuesit e VV-se: Me bo me thanë Albini “Qeni e ha ….

Geci 0 fendon votuesit e VV-se: Me bo me thanë Albini “Qeni e ha …. Geci: Me bo me thanë Albini “Qeni e ha Sakicën“ krejt ata të LVV-së thojnë ‘Po’ Pak minuta më parë është zyrtarizuar koalicioni ndërmjet Vjosa Osmanit dhe Albin Kurtit, raporton Gazeta Blic. Pas arritjes së kësaj marrëveshjeje ka reaguar ish-deputeti […]