PSD e Molliqajt i del në mbrojtje liderit të VV: Gjithçka na ndan me Kurtin, por …

PSD e Molliqajt i del në mbrojtje liderit të VV: Gjithçka na ndan me Kurtin, por …

PSD e Molliqajt i del në mbrojtje liderit të VV: Gjithçka na ndan me Kurtin, por …. PSD e Molliqajt i del në mbrojtje liderit të VV: Gjithçka na ndan me Kurtin, por statusin e qytetarit duhet mbrojtur “Gjithçka na ndan me Albin Kurtin. Me botëkuptimin e bindjet e tij. Jemi të bindur se profili […]

Avokati: Albini, kryeministër nga shtatori i këtij viti, por ja kurthi që po i përgatitet Kurtit

Avokati: Albini, kryeministër nga shtatori i këtij viti, por ja kurthi që po i përgatitet Kurtit

Avokati: Albini, kryeministër nga shtatori i këtij viti, por ja kurthi që po i përgatitet Kurtit Arianit Koci: Albini, kryeministër nga shtatori i këtij viti, por ja kurthi që po i përgatitet Kurtit Avokati Arianit Koci, thotë se Albin Kurti që nga shtatori i këtij viti do të bëhet kryeministër. Koci përmes një postimi në […]

Milaim Zeka tregon se a do të kandidojë përsëri për deputet: Kam qëndrime të përafërta me LVV-në, Osmanin dhe PDK-në

Milaim Zeka tregon se a do të kandidojë përsëri për deputet: Kam qëndrime të përafërta me LVV-në, Osmanin dhe PDK-në

Milaim Zeka tregon se a do të kandidojë përsëri për deputet: Kam qëndrime të përafërta me LVV-në, Osmanin dhe PDK-në Milaim Zeka tregon se a do të kandidojë përsëri për deputet: Kam qëndrime të përafërta me LVV-në, Osmanin dhe PDK-në Zeka ka thënë se qëndrime më të afërta ka me Lëvizjen e Albin Kurtit, Vjosa […]

Mërgimtari nga Zvicra tregon se cfar do të bën për Albin Kurtin në zgjedhjet në Kosovë

Mërgimtari nga Zvicra tregon se cfar do të bën për Albin Kurtin në zgjedhjet në Kosovë

Mërgimtari nga Zvicra tregon se cfar do të bën për Albin Kurtin në zgjedhjet në Kosovë Mërgimtari publikon rezervimin e biletës për të ardhur nga Zvicra për ta votuar Albin Kurtin në Kosovë Ushtruesja e detyrës së presidentes, Vjosa Osmani ka shpërndarë Legjislaturën e shtatë të Kuvendit të Kosovës dhe i ka caktuar zgjedhjet parlamentare […]

Sami Lushtaku ka një deshire për Albinin dhe Limajn

Sami Lushtaku ka një deshire për Albinin dhe Limajn

Sami Lushtaku ka një deshire për Albinin dhe Limajn Sami Lushtaku ka një deshire për Albinin dhe Limajn “Kisha pas qef Albini me kandidu. Më vjen keq nëse ndodh moskandidimi i tij. Kam qef me pa Albinin”, ka thënë Lushtaku për Indeksonlinen. “Unë jam një i vetmi në parti që e kam dëshirën që Limaj […]

Muriqi shënon “hat trick” në ndeshjen e fundit

Muriqi shënon “hat trick” në ndeshjen e fundit

Muriqi shënon “hat trick” në ndeshjen e fundit Muriqi shënon “hat trick” në ndeshjen e fundit miqësore ndaj të rinjve Lazio ka zhvilluar një miqësore 40-minutëshe me skuadrën e të rinjve. Lojtarët që nuk luajtën në ligë dje zhvilluan një lojë me skuadrën e të rinjve duke fituar 6-4, Tri gola për skuadrën e Inzaghit […]

Enver Hoxhaj:Si kandidat për kryeministër, e informova për planet ministrin e jashtëm të Emirateve

Enver Hoxhaj:Si kandidat për kryeministër, e informova për planet ministrin e jashtëm të Emirateve

Enver Hoxhaj:Si kandidat për kryeministër, e informova për planet ministrin e jashtëm të Emirateve Enver Hoxhaj telefonatë me ministrin e jashtëm të Emirateve, e falënderon për mbështetjen ndaj Kosovës Kandidati për kryeministër nga PDK-ja, Enver Hoxhaj, ka treguar se mbrëmë ka zhvilluar një telefonatë me ministrin e Jashtëm të Emirateve të Bashkuata Arabe, Sheikh Abdullah […]

Sami Lushtaku fton Limajn te PDK: Le të shkrihen, ose shkojmë bashkë në koalicion

Sami Lushtaku fton Limajn te PDK: Le të shkrihen, ose shkojmë bashkë në koalicion

Sami Lushtaku fton Limajn te PDK: Le të shkrihen, ose shkojmë bashkë në koalicion Sami Lushtaku fton Limajn te PDK: Le të shkrihen, ose shkojmë bashkë në koalicion Sami Lushtaku ka thënë se është një nga ithtarët e vetëm që PDK-ja të shkojë me Nismën në koalicion. Për Indeksonline, ish-kryetari i Skenderajit ka thënë se […]

Analisti :A do të dëmtohet Vetëvendosja nga vendimi i fundit kunder Albin Kurtit ?

Analisti :A do të dëmtohet Vetëvendosja nga vendimi i fundit kunder Albin Kurtit ?

Analisti :A do të dëmtohet Vetëvendosja nga vendimi i fundit kunder Albin Kurtit ? A do të dëmtohet Vetëvendosja nga mos kandidimi i Albin Kurtit për deputet? Analisti politik Fitim Salihu konsideron se mos kandidimi i Albin Kurtit për deputet nuk do të ndikojë në performancën e Vetëvendsojes në zgjedhje. Pavarësisht kësaj ai thotë se […]

“Albin Kurti Kishte Të Drejtë”, Reagon Armend Muja Pas Vendimit Të Kushtetuese ….

“Albin Kurti Kishte Të Drejtë”, Reagon Armend Muja Pas Vendimit Të Kushtetuese ….

“Albin Kurti Kishte Të Drejtë”, Reagon Armend Muja Pas Vendimit Të Kushtetuese …. “Albin Kurti Kishte Të Drejtë”, Reagon Armend Muja Pas Vendimit Të Kushtetuese Ku I Ndalohet Kurtit Të Kandidojë Për Deputet, Ja Çfarë Thotë Analisti politik, Armend Muja ka reaguar pas vendimit të Kushtetutës ku thuhet se Albin Kurti nuk mund të kandidojë […]