Kryeministri Rama publikon VIDEON që po shpërndahet me shpejtësi dhe ka një mesazh për gjithë shqiptarët

Kryeministri Rama publikon VIDEON që po shpërndahet me shpejtësi dhe ka një mesazh për gjithë shqiptarët

Kryeministri Rama publikon VIDEON që po shpërndahet me shpejtësi dhe ka një mesazh për gjithë shqiptarët

Kryeministri Edi Rama ka dhënë ditën e sotme vetëm mesazhe shprese për shqiptarët.

Teksa në orët e para të mëngjesit shkruante se më të keqen e kemi kaluar, pak çaste më parë ka publikuar disa pamje nga vendet më të bukura në Shqipëri. Krahas kësaj video të mrekullueshme, Rama shkruan se duhet të kemi besim, kurajo dhe durim.

“#BeautifulAlbania

#Besim #Kurajo #Durim”, shkruan kryeministri Rama.

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/405589233994181