Category: Genel

Jeni ende në dilemë? Mësoni 15 mesazhe të veçanta që mund t’u dërgoni familjarëve dhe miqve për Vitin e Ri

Jeni ende në dilemë? Mësoni 15 mesazhe të veçanta që mund t’u dërgoni familjarëve dhe miqve për Vitin e Ri

Jeni ende në dilemë? Mësoni 15 mesazhe të veçanta që mund t’u dërgoni familjarëve dhe miqve për Vitin e Ri Jeni ende në dilemë? Mësoni 15 mesazhe të veçanta që mund t’u dërgoni familjarëve dhe miqve për Vitin e Ri Viti i Ri është vetëm disa orë larg dhe të gjithë mezi e presim, më […]

Meri Shehu për 2021: Për këta njerëz do jetë një vit i vështirë

Meri Shehu për 2021: Për këta njerëz do jetë një vit i vështirë

Meri Shehu për 2021: Për këta njerëz do jetë një vit i vështirë Meri Shehu për 2021: Për këta njerëz do jetë një vit i vështirë E ftuar në emisionin “Rudina” ka qenë astrologia e njohur Meri Shehu e cila ka bërë parashikimin e saj për vitin 2021. Ajo ka parashikuar në vija të përgjithshme […]

Analisti i njohur flet me bindje të plotë, zbulon se kush i fiton zgjedhjet e ardhshme

Analisti i njohur flet me bindje të plotë, zbulon se kush i fiton zgjedhjet e ardhshme

Analisti i njohur flet me bindje të plotë, zbulon se kush i fiton zgjedhjet e ardhshme Analisti i njohur flet me bindje të plotë, zbulon se kush i fiton zgjedhjet e ardhshme Për analistin e njohur Agron Gjekmarkaj, kryeministri Rama ka qeverisur keq në 8 vjet. Ai shtoi se viti tjetër do të jetë i […]

Isa Mustafa, paguante 6% të pagës mujore në Fondin serb “Zajam za preporod Srbije”

Isa Mustafa, paguante 6% të pagës mujore në Fondin serb “Zajam za preporod Srbije”

Isa Mustafa, paguante 6% të pagës mujore në Fondin serb “Zajam za preporod Srbije” Isa Mustafa, paguante 6% të pagës mujore në Fondin serb “Zajam za preporod Srbije” Agim Vuniqi Z. Kryetar i LDK-së, Isa Mustafa, ju keni paguar per çdo muaj në Fondacionin për Rimëkëmbjen e Serbisë, është momenti të paguani edhe për Fondacionin […]

Nëse nuk bëhet Ramushi president, nuk bëjmë kualicion me Lëvizjen!

Nëse nuk bëhet Ramushi president, nuk bëjmë kualicion me Lëvizjen!

Nëse nuk bëhet Ramushi president, nuk bëjmë kualicion me Lëvizjen! Nëse nuk bëhet Ramushi president, nuk bëjmë kualicion me Lëvizjen! Kushdo që synon ta ketë AAK-në partnere të qeverisë së ardhshme, duhet t’ua pranojë kushtin që Ramush Haradinaj, të bëhet president, shkruan Gazeta Blic.Ani pse në një bisedë për Gazeta Blic, deputeti i AAK-së, Rasim […]

Zarfi amerikan për president të Kosovës është Vjosa Osmani

Zarfi amerikan për president të Kosovës është Vjosa Osmani

Zarfi amerikan për president të Kosovës është Vjosa Osmani Zarfi amerikan për president të Kosovës është Vjosa Osmani Për çështjen e zgjedhjes së presidentit të ri të Kosovës, partitë politike parlamentare, në veçanti ato të koalicionit qeverisës, duhet të gjejnë një zgjidhje me marrëveshje politike ose në të kundërtën vendi do të shkojë në zgjedhje […]

Emigranti falenderon Veliajn pas rindërtimit të Shqipërisë: Po të kishit qenë ju 20 vjet, Shqipëria sot do ishte super Amerikë (VIDEO)

Emigranti falenderon Veliajn pas rindërtimit të Shqipërisë: Po të kishit qenë ju 20 vjet, Shqipëria sot do ishte super Amerikë (VIDEO)

Emigranti falenderon Veliajn pas rindërtimit të Shqipërisë: Po të kishit qenë ju 20 vjet, Shqipëria sot do ishte super Amerikë (VIDEO) Emigranti falenderon Veliajn pas rindërtimit të Shqipërisë: Po të kishit qenë ju 20 vjet, Shqipëria sot do ishte super Amerikë (VIDEO) Ditën e sotme kryebashkiaku Erion Veliaj vizitoi shtëpinë e rindërtuar të Ylli Troksit […]

Horoskopi i ditës së Vitit të Ri / Parashikimi i Paolo Fox, 31 dhjetor 2020

Horoskopi i ditës së Vitit të Ri / Parashikimi i Paolo Fox, 31 dhjetor 2020

Horoskopi i ditës së Vitit të Ri / Parashikimi i Paolo Fox, 31 dhjetor 2020 Horoskopi i ditës së Vitit të Ri / Parashikimi i Paolo Fox, 31 dhjetor 2020 Dashi Siç paralajmëron horoskopi i Paolo Fox, do të jetë një ditë mjaft e hutuar. Shanset janë që ju nuk do të keni një natë […]

Del horoskopi i vitit 2021, Meri Shehu paralajmëron vit të vështirë për këto shenja

Del horoskopi i vitit 2021, Meri Shehu paralajmëron vit të vështirë për këto shenja

Del horoskopi i vitit 2021, Meri Shehu paralajmëron vit të vështirë për këto shenja Del horoskopi i vitit 2021, Meri Shehu paralajmëron vit të vështirë për këto shenja Astrologia e njohur Meri Shehu ka qenë e ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan për të bërë parashikimin e shenjave të horoskopit për vitin 2021. Ajo […]