Geci 0 fendon votuesit e VV-se: Me bo me thanë Albini “Qeni e ha ….

Geci 0 fendon votuesit e VV-se: Me bo me thanë Albini “Qeni e ha ….

Geci: Me bo me thanë Albini “Qeni e ha Sakicën“ krejt ata të LVV-së thojnë ‘Po’

Pak minuta më parë është zyrtarizuar koalicioni ndërmjet Vjosa Osmanit dhe Albin Kurtit, raporton Gazeta Blic.

Pas arritjes së kësaj marrëveshjeje ka reaguar ish-deputeti i LDK-së, Gani Geci.

Geci shkruan në facebook se: “Nē këtë trend çfare është tani Albin Kurti me than e han qeni S akicen krejt ata të LVV thojnë po”